| MAXPOWER-W | 45.0 W |
| NOISE LEVEL | 46 dB(A) |
| SPEED LEVELS | 2 |
| DIAMETER SM | 25.0 см |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | VU2310F0 |
| FAN TYPE: | PORTABLE |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| MAXPOWER-W: | 45.0 W |
| NOISE LEVEL: | 46 dB(A) |
| SPEED LEVELS: | 2 |
| DIAMETER SM: | 25.0 см |
| OSCILLATION: | Yes |
| DISPLAY: | No |
| HEIGHT: | 45.00 см |
| WIDTH: | 38.00 см |
| LENGTH: | 13.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3121044106217 |











