| HEIGHT | 186.50 см |
| WIDTH | 59.70 см |
| DEPTH | 70.90 см |
| NET VOLUME | 286 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| NUMBER OF COMPARTMENT | 8 |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | B5RFNE 314 XB |
| HEIGHT: | 186.50 см |
| WIDTH: | 59.70 см |
| DEPTH: | 70.90 см |
| NET VOLUME: | 286 L |
| INVERTER COMPRESSOR: | Yes |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 8 |
| COLOUR: | INOX |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 250 kWh |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 38.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842505263 |
















