| HEIGHT | 185.00 см |
| WIDTH | 59.50 см |
| DEPTH | 66.30 см |
| NET VOLUME | 280 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| NUMBER OF COMPARTMENT | 7 |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | FN619EAW6 |
| HEIGHT: | 185.00 см |
| WIDTH: | 59.50 см |
| DEPTH: | 66.30 см |
| NET VOLUME: | 280 L |
| INVERTER COMPRESSOR: | Yes |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 7 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 247 kWh |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 38.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782643545 |











