| HEIGHT | 151.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| DEPTH | 59.00 см |
| NET VOLUME | 215 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT | 6 |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | RFSA 240 M41 WN |
| HEIGHT: | 151.00 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 59.00 см |
| NET VOLUME: | 215 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 6 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 205 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842603556 |











