| ВИСОЧИНА | 151.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 59.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 215 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ | 6 |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | RFSA 240 M41 WN |
| ВИСОЧИНА: | 151.00 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 215 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 6 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 205 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842603556 |











