| HEIGHT | 176.00 см |
| WIDTH | 70.00 см |
| DEPTH | 78.00 см |
| NET VOLUME | 328 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT | 7 |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | GSN54AWDV |
| HEIGHT: | 176.00 см |
| WIDTH: | 70.00 см |
| DEPTH: | 78.00 см |
| NET VOLUME: | 328 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 7 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| LIGHTING: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 212 kWh |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 38.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005196609 |











