| HEIGHT | 167.00 см |
| WIDTH | 59.50 см |
| DEPTH | 64.50 см |
| NET VOLUME | 245 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT | 6 |
| Brand | INDESIT |
| MODEL: | UI6 2 W |
| HEIGHT: | 167.00 см |
| WIDTH: | 59.50 см |
| DEPTH: | 64.50 см |
| NET VOLUME: | 245 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 6 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 215 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8050147673263 |







