| HEIGHT | 68.00 см |
| WIDTH | 55.00 см |
| DEPTH | 60.70 см |
| NET VOLUME | 76 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT | 3 |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | Fe 1003 |
| HEIGHT: | 68.00 см |
| WIDTH: | 55.00 см |
| DEPTH: | 60.70 см |
| NET VOLUME: | 76 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 3 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 37.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803094494 |








