| HEIGHT | 185.00 см |
| WIDTH | 59.50 см |
| DEPTH | 61.80 см |
| NET VOLUME | 272 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT | 8 |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MDRU385MTE46 |
| HEIGHT: | 185.00 см |
| WIDTH: | 59.50 см |
| DEPTH: | 61.80 см |
| NET VOLUME: | 272 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 8 |
| COLOUR: | INOX |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| SEMI NO FROST SYSTEM: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 41.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6954903816418 |












