| ВИСОЧИНА | 185.00 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 61.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 272 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ | 8 |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MDRU385MTE46 |
| ВИСОЧИНА: | 185.00 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 61.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 272 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 8 |
| ЦВЯТ: | INOX |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 41.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6954903816418 |










