| VOLTAGE | 7.20 V |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| Brand | KARCHER |
| MODEL: | CVH 2 |
| MAXPOWER-W: | 70.0 W |
| VOLTAGE: | 7.20 V |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | PORTABLE |
| RUN TIME UP TO: | 10 МИН |
| WEIGHT: | 0.65 КГ |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| NOISE LEVEL: | 78 dB(A) |
| CHARGING TIME OF BATTERY: | 4.00 h |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4054278989501 |















