| НАПРЕЖЕНИЕ | 7.20 V |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| Марка | KARCHER |
| МОДЕЛ: | CVH 2 |
| МОЩНОСТ W: | 70.0 W |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 7.20 V |
| ВИД ПРАХОСМУКАЧКА: | РЪЧНИ |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 10 МИН |
| ТЕГЛО: | 0.65 КГ |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НИВО НА ШУМ: | 78 dB(A) |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА БАТЕРИЯ: | 4.00 h |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4054278989501 |
















