| VOLTAGE | 14.80 V |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | MAMBA 3 |
| VOLTAGE: | 14.80 V |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | PORTABLE |
| RUN TIME UP TO: | 25 мин |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| CHARGING TIME OF BATTERY: | 3.50 h |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5202561536638 |









i
"" Today
| VOLTAGE | 14.80 V |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | MAMBA 3 |
| VOLTAGE: | 14.80 V |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | PORTABLE |
| RUN TIME UP TO: | 25 мин |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| CHARGING TIME OF BATTERY: | 3.50 h |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5202561536638 |