| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| NUMBER OF DEGREES PER WORK | 2 |
| CHARGING INDICATOR | Yes |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | U3 DIGITAL |
| MAXPOWER-W: | 150.0 W |
| VOLTAGE: | 22.20 V |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | VERTICAL |
| TYPE: | WITHOUT CABLE |
| RUN TIME UP TO: | 40 min |
| WEIGHT: | 2.5 kg |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| VACUUM CLEANER 2 IN 1: | Yes |
| CHARGING TIME OF BATTERY: | 4.00 h |
| NUMBER OF DEGREES PER WORK: | 2 |
| BATTERY OPERATED: | Yes |
| CHARGING INDICATOR: | Yes |
| ACCESSORIES: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8422160058875 |















