| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| БРОЙ СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ИНДИКАТОР ЗА ЗАРЕЖДАНЕ | Да |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | U3 DIGITAL |
| МОЩНОСТ W: | 150.0 W |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 22.20 V |
| ВИД ПРАХОСМУКАЧКА: | ВЕРТИКАЛНИ |
| ТИП: | БЕЗ КАБЕЛ |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 40 min |
| ТЕГЛО: | 2.5 kg |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| ПРАХОСМУКАЧКА 2 В 1: | Да |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА БАТЕРИЯ: | 4.00 h |
| БРОЙ СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ЗАРЕЖДАНЕ: | Да |
| АКСЕСОАРИ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8422160058875 |














