| VOLTAGE | 7.40 V |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| Brand | XMART |
| MODEL: | V8 |
| MAXPOWER-W: | 70.0 W |
| VOLTAGE: | 7.40 V |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | PORTABLE |
| RUN TIME UP TO: | 13 |
| WEIGHT: | 0.6 kg |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| WET AND DRY: | No |
| NOISE LEVEL: | 80 dB(A) |
| CHARGING TIME OF BATTERY: | 210.00 h |
| CAR KIT: | No |
| TYPE: | АКУМУЛАТОРНИ |
| NUMBER OF DEGREES PER WORK: | 1 |
| ACCESSORIES: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| CONSUMABLES: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202095760 |









