| НАПРЕЖЕНИЕ | 7.40 V |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | V8 |
| МОЩНОСТ W: | 70.0 W |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 7.40 V |
| ВИД ПРАХОСМУКАЧКА: | РЪЧНИ |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 13 |
| ТЕГЛО: | 0.6 kg |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| СУХО И МОКРО ПОЧИСТВАНЕ: | Не |
| НИВО НА ШУМ: | 80 dB(A) |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА БАТЕРИЯ: | 210.00 h |
| ЗАХРАНВАНЕ ОТ АВТОМОБИЛ: | Не |
| ТИП: | АКУМУЛАТОРНИ |
| БРОЙ СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| АКСЕСОАРИ: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202095760 |








