| POWER CONSUMPTION | 100 W |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | SKIL |
| MODEL: | SR1E7260AA |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 100 W |
| IDLE SPEED 1/min: | 12000 |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 8719643000514 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| POWER CONSUMPTION | 100 W |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | SKIL |
| MODEL: | SR1E7260AA |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 100 W |
| IDLE SPEED 1/min: | 12000 |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 8719643000514 |