| POWER CONSUMPTION | 180 W |
| SANDING AREA WIDTH | 90 мм |
| SANDING AREA LENGTH | 187 мм |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | DAOS 180 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 180 W |
| SANDING AREA WIDTH: | 90 мм |
| SANDING AREA LENGTH: | 187 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 11000 |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.600 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7799034003554 |


