| DISPLAY SIZE INCH | 2.0 " |
| RESOLUTION | 1920 x 1080 |
| ANGLE OF VIEW | 130° |
| Brand | 70MAI |
| MODEL: | A200-1 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 2.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 5.1 см |
| RESOLUTION: | 1920 x 1080 |
| ANGLE OF VIEW: | 130° |
| MEMORY CARD SLOT: | Yes |
| BATTERY: | 500MAH |
| OTHERS: | 70MAI APP |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6971669782771 |











