| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 2.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 1920 x 1080 |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ | 130° |
| Марка | 70MAI |
| МОДЕЛ: | A200-1 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 2.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 5.1 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 1920 x 1080 |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ: | 130° |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| БАТЕРИЯ: | 500MAH |
| ДРУГИ: | 70MAI APP |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6971669782771 |











