| DISPLAY SIZE INCH | 2.4 " |
| RESOLUTION | 1920x1080 |
| ANGLE OF VIEW | 140° |
| GPS | Yes |
| Brand | GARMIN |
| MODEL: | DASH CAM X110 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 2.4 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 6.1 см |
| RESOLUTION: | 1920x1080 |
| ANGLE OF VIEW: | 140° |
| GPS: | Yes |
| MEMORY CARD SLOT: | Yes |
| MICROHPONE: | Yes |
| OTHERS: | G SENSOR |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 753759334574 |












