| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 2.4 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 1920x1080 |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ | 140° |
| GPS | Да |
| Марка | GARMIN |
| МОДЕЛ: | DASH CAM X110 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 2.4 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 6.1 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 1920x1080 |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ: | 140° |
| GPS: | Да |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| МИКРОФОН: | Да |
| ДРУГИ: | G SENSOR |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 753759334574 |












