| DISPLAY SIZE INCH | 4.4 " |
| RESOLUTION | 1920х1080 |
| ANGLE OF VIEW | 140° |
| GPS | No |
| Brand | NAVITEL |
| MODEL: | MR 155NV |
| DISPLAY SIZE INCH: | 4.4 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 11.1 см |
| RESOLUTION: | 1920х1080 |
| ANGLE OF VIEW: | 140° |
| GPS: | No |
| MEMORY CARD SLOT: | Yes |
| BATTERY: | 180 MAH |
| MICROHPONE: | Yes |
| EAN | 8594181743174 |





