| POWER CONSUMPTION | 300 W |
| IDLE SPEED 1/min | 0-450 / 0-1350 |
| SPEED CONTROL | Yes |
| HOLDER TYPE | БЕЗКЛЮЧОВ ПАТРОННИК |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | DAED300-10 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 300 W |
| IDLE SPEED 1/min: | 0-450 / 0-1350 |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| NUMBER OF GEARS: | 2 |
| MAXIMUM DIAMETER OF THE SCREW: | 10 мм |
| HOLDER TYPE: | БЕЗКЛЮЧОВ ПАТРОННИК |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.300 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7799034007316 |


