| MAXPOWER-W | 2400.0 W |
| TANK CAPACITY | 300.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO | 40 g/min |
| STEAMSHOT | 180 g/min |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | DST3031/20 |
| MAXPOWER-W: | 2400.0 W |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| TANK CAPACITY: | 300.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO: | 40 g/min |
| STEAMSHOT: | 180 g/min |
| AUTO OFF: | Yes |
| ANTI-CALC: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 1.9 м |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389003066 |


















