| DIMENSION | 30 Х 74 CM |
| SIZE SM | 74.00 см |
| TYPE OF ACCESSORY | IRONING BOARD |
| SIZE SM | 74.00 см |
| Brand | HORECANO |
| MODEL: | PERILLA MINI |
| DIMENSION: | 30 Х 74 CM |
| SIZE SM: | 74.00 см |
| TYPE: | ДЪСКА ЗА ГЛАДЕНЕ |
| TYPE OF ACCESSORY: | IRONING BOARD |
| MODEL: | PERILLA MINI |
| TYPE OF ACCESSORY: | IRONING BOARD |
| SIZE SM: | 74.00 см |
| TYPE: | ДЪСКА ЗА ГЛАДЕНЕ |
| EAN | 3800167625293 |


