| РАЗМЕР | 30 Х 74 CM |
| РАЗМЕР СМ | 74.00 см |
| ТИП АКСЕСОАР | ДЪСКА ЗА ГЛАДЕНЕ |
| РАЗМЕР СМ | 74.00 см |
| Марка | HORECANO |
| МОДЕЛ: | PERILLA MINI |
| РАЗМЕР: | 30 Х 74 CM |
| РАЗМЕР СМ: | 74.00 см |
| ТИП: | ДЪСКА ЗА ГЛАДЕНЕ |
| ТИП АКСЕСОАР: | ДЪСКА ЗА ГЛАДЕНЕ |
| МОДЕЛ: | PERILLA MINI |
| ТИП АКСЕСОАР: | ДЪСКА ЗА ГЛАДЕНЕ |
| РАЗМЕР СМ: | 74.00 см |
| ТИП: | ДЪСКА ЗА ГЛАДЕНЕ |
| EAN | 3800167625293 |


