| MAXPOWER-W | 2400.0 W |
| TANK CAPACITY | 320.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO | 45 g/min |
| STEAMSHOT | 180 g/min |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | DST5030/20 |
| MAXPOWER-W: | 2400.0 W |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| PLATE TECHNOLOGY: | STEAMGLIDE PLUS |
| TANK CAPACITY: | 320.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO: | 45 g/min |
| STEAMSHOT: | 180 g/min |
| AUTO OFF: | Yes |
| SELF CLEANING SYSTEM: | Yes |
| ANTI-CALC: | Yes |
| TOURIST: | No |
| VARIABLE TEMPERATURE: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 2.0 м |
| COLOUR: | БЯЛ/СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8710103968160 |
















