| MAXPOWER-W | 3000.0 W |
| TANK CAPACITY | 300.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO | 55 g/min |
| STEAMSHOT | 250 g/min |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | DST7061/30 |
| MAXPOWER-W: | 3000.0 W |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| TANK CAPACITY: | 300.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO: | 55 g/min |
| STEAMSHOT: | 250 g/min |
| AUTO OFF: | Yes |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| ANTI-CALC: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 2.0 м |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389016158 |




















