| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 115 м3/ч |
| NOISE LEVEL | 31 dB |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | CATA |
| MODEL: | E-100 GS |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 115 м3/ч |
| NOISE LEVEL: | 31 dB |
| ADDITIONAL EXTRAS: | IP 44 |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | E-100 GS |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 115 м3/ч |
| NOISE LEVEL: | 31 dB |
| COLOUR: | СИВ |
| ADDITIONAL EXTRAS: | IP 44 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | E-100 GS |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 115 м3/ч |
| NOISE LEVEL: | 31 dB |
| COLOUR: | СИВ |
| ADDITIONAL EXTRAS: | IP 44 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8422248056052 |










