| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 98 m3/h |
| NOISE LEVEL | 39 dB |
| COLOUR | INOX |
| VALVE | Yes |
| Brand | CATA |
| MODEL: | SILENTIS 10 INOX |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 98 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 39 dB |
| ADDITIONAL EXTRAS: | No |
| VALVE: | Yes |
| COLOUR: | INOX |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | SILENTIS 10 INOX |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 98 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 39 dB |
| COLOUR: | INOX |
| ADDITIONAL EXTRAS: | No |
| VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | SILENTIS 10 INOX |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 98 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 39 dB |
| COLOUR: | INOX |
| ADDITIONAL EXTRAS: | No |
| VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8422248016957 |










