| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 100 m3/h |
| NOISE LEVEL | 39.5 dB |
| COLOUR | БЯЛ |
| VALVE | No |
| Brand | ELPLAST |
| MODEL: | AERO DS 100B |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 100 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 39.5 dB |
| ADDITIONAL EXTRAS: | No |
| VALVE: | No |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | AERO DS 100B |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 100 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 39.5 dB |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ADDITIONAL EXTRAS: | No |
| VALVE: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5907813634369 |





