| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 80 m3/h |
| Brand | MMOTORS JSC |
| MODEL: | ММ UE |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 80 m3/h |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| MODEL: | ММ UE |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 80 m3/h |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800211054604 |



i
"" in 7 days
| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 80 m3/h |
| Brand | MMOTORS JSC |
| MODEL: | ММ UE |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 80 m3/h |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| MODEL: | ММ UE |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 80 m3/h |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800211054604 |