| DIAMETER | 125 mm |
| DEBIT | 185 m3/h |
| NOISE LEVEL | 35 dB |
| COLOUR | БЯЛ |
| VALVE | No |
| Brand | VENTS |
| MODEL: | 125 MA |
| DIAMETER: | 125 mm |
| DEBIT: | 185 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 35 dB |
| ADDITIONAL EXTRAS: | автоматични жалузи |
| VALVE: | No |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | 125 MA |
| DIAMETER: | 125 mm |
| DEBIT: | 185 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 35 dB |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ADDITIONAL EXTRAS: | автоматични жалузи |
| VALVE: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | 125 MA |
| DIAMETER: | 125 mm |
| DEBIT: | 185 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 35 dB |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ADDITIONAL EXTRAS: | автоматични жалузи |
| VALVE: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4823016213600 |








