| ДИАМЕТЪР | 125 mm |
| ДЕБИТ | 185 m3/h |
| НИВО НА ШУМ | 35 dB |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| КЛАПА | Не |
| Марка | VENTS |
| МОДЕЛ: | 125 MA |
| ДИАМЕТЪР: | 125 mm |
| ДЕБИТ: | 185 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 35 dB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | автоматични жалузи |
| КЛАПА: | Не |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | 125 MA |
| ДИАМЕТЪР: | 125 mm |
| ДЕБИТ: | 185 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 35 dB |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | автоматични жалузи |
| КЛАПА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | 125 MA |
| ДИАМЕТЪР: | 125 mm |
| ДЕБИТ: | 185 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 35 dB |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | автоматични жалузи |
| КЛАПА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4823016213600 |








