| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 110 м3/h |
| NOISE LEVEL | 17-20 db |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| VALVE | No |
| Brand | PAX |
| MODEL: | NORTE / BLACK |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 110 м3/h |
| NOISE LEVEL: | 17-20 db |
| ADDITIONAL EXTRAS: | СЕНЗОР ЗА СВЕТЛИНА И ВЛАГА |
| VALVE: | No |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| MODEL: | NORTE / BLACK |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 110 м3/h |
| NOISE LEVEL: | 17-20 db |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL EXTRAS: | СЕНЗОР ЗА СВЕТЛИНА И ВЛАГА |
| VALVE: | No |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| MODEL: | NORTE / BLACK |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 110 м3/h |
| NOISE LEVEL: | 17-20 db |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL EXTRAS: | СЕНЗОР ЗА СВЕТЛИНА И ВЛАГА |
| VALVE: | No |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 7391477156110 |







