| CONTAINER CAPACITY | 200.00 ml |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | EW-DJ26-V303 |
| CONTAINER CAPACITY: | 200.00 ml |
| CORDLESS USAGE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.950 kg |
| EAN | 5025232962730 |












i
"" Today
| CONTAINER CAPACITY | 200.00 ml |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | EW-DJ26-V303 |
| CONTAINER CAPACITY: | 200.00 ml |
| CORDLESS USAGE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.950 kg |
| EAN | 5025232962730 |