| CONTAINER CAPACITY | 200.00 ml |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | EW-DJ86-W503 |
| CONTAINER CAPACITY: | 200.00 ml |
| CORDLESS USAGE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.540 kg |
| EAN | 5025232962853 |













i
"" Today
| CONTAINER CAPACITY | 200.00 ml |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | EW-DJ86-W503 |
| CONTAINER CAPACITY: | 200.00 ml |
| CORDLESS USAGE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.540 kg |
| EAN | 5025232962853 |