| FORM | ПРАВ |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| COLOUR | ХРОМ |
| MIN. LENGTH | 1200 мм |
| MAX. LENGTH | 2200 мм |
| Brand | LEROY |
| MODEL: | 120Х220 |
| FORM: | ПРАВ |
| MATERIAL: | АЛУМИНИЙ |
| COLOUR: | ХРОМ |
| MIN. LENGTH: | 1200 мм |
| MAX. LENGTH: | 2200 мм |
| EAN | 8594026567408 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| FORM | ПРАВ |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| COLOUR | ХРОМ |
| MIN. LENGTH | 1200 мм |
| MAX. LENGTH | 2200 мм |
| Brand | LEROY |
| MODEL: | 120Х220 |
| FORM: | ПРАВ |
| MATERIAL: | АЛУМИНИЙ |
| COLOUR: | ХРОМ |
| MIN. LENGTH: | 1200 мм |
| MAX. LENGTH: | 2200 мм |
| EAN | 8594026567408 |