| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | СВЕТЛО СИН |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| WIDTH: | 180.00 см |
| HEIGHT: | 200.00 см |
| COLOUR: | СВЕТЛО СИН |
| EAN | 6988354235641 |





| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | СВЕТЛО СИН |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| WIDTH: | 180.00 см |
| HEIGHT: | 200.00 см |
| COLOUR: | СВЕТЛО СИН |
| EAN | 6988354235641 |