| MATERIAL | PEVA |
| COLOUR | БЯЛ |
| Brand | LEROY |
| MATERIAL: | PEVA |
| WIDTH: | 180.00 см |
| HEIGHT: | 200.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| EAN | 8594026561178 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| MATERIAL | PEVA |
| COLOUR | БЯЛ |
| Brand | LEROY |
| MATERIAL: | PEVA |
| WIDTH: | 180.00 см |
| HEIGHT: | 200.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| EAN | 8594026561178 |