| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | КАФЯВ |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| WIDTH: | 180.00 см |
| HEIGHT: | 200.00 см |
| COLOUR: | КАФЯВ |
| EAN | 6988354235573 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | КАФЯВ |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| WIDTH: | 180.00 см |
| HEIGHT: | 200.00 см |
| COLOUR: | КАФЯВ |
| EAN | 6988354235573 |