| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 620 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 77.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 67 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ: | CBG 640/2X |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 620 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 77.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 210 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 67 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ФИЛТЪР С АКТИВЕН ВЪГЛЕН: | Да |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 4.0 W |
| ШИРИНА: | 52.00 см |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ВЪЗВРАТНА КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8016361970762 |







