| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 550 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 69.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 65 dB |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | ELICA |
| МОДЕЛ: | ENTER BL MAT/A/52 |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 550 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 69.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 250 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 65 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | B |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 7.0 W |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ШИРИНА: | 51.40 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8020283058323 |







