| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 550 m3/h |
| ENERGY CLASS | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 69.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 65 dB |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | ELICA |
| MODEL: | ENTER BL MAT/A/52 |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 550 m3/h |
| ENERGY CLASS: | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 69.0 kWh |
| NUMBER OF MOTORS: | 1 |
| MAXIMUM MOTOR POWER: | 250 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 65 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | B |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 7.0 W |
| BOOSTER FUNCTION: | Yes |
| WIDTH: | 51.40 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8020283058323 |







