| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MCI606 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | C |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 215 W |
| ФИЛТЪР С АКТИВЕН ВЪГЛЕН: | Да |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 1.5 W |
| ШИРИНА: | 52.00 см |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| EAN | 6939962626604 |


