| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 460 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 63.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 63 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | NEFF |
| МОДЕЛ: | D65XAM2S0 |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 460 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 63.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 250 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 63 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | B |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 6.0 W |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| СТЪКЛЕН ПАНЕЛ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРНО |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242004260073 |








