| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 580 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 40.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 67 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | GF 52 IXAL |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 580 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 40.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 200 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 67 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 3.0 W |
| ШИРИНА: | 52.50 см |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ВЪЗВРАТНА КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8414234276414 |




