| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 425 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 42.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 68 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | TEKA |
| МОДЕЛ: | GFL 77651 BK GLASS |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 425 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 42.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 270 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 68 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 6.0 W |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ШИРИНА: | 70.00 см |
| СТЪКЛЕН ПАНЕЛ: | Да |
| ВЪЗВРАТНА КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8434778022346 |








